SİMGE: LGBT’NİN YAPTIĞI ÇALIŞMALAR İLE FARKINDALIK YARATTIĞINI DÜŞÜNÜYOR VE TAKDİR EDİYORUM…

Son yılların en başarılı kadın vokallerinden biri olan Simge Sağın, arka arkaya çıkardığı sevilen şarkılarıyla Türkçe Pop Müziğindeki yerini sağlamlaştırdı. Simge ile göz alıcı bir fotoğraf çekiminde bir araya geldik ve aklımızdaki soruları ona yönelttik. İşte bu röportaj ve özel fotoğraf çekiminden öne çıkanlar…

Röportaj: Mert Bell

Fotoğraflar: Mustafa Sarıkaya

Styling: Rabia Yaman

Saç: Murat Bulut

Makyaj: Seçkin Sunguç

Evde ve dışarıda zamanını nasıl geçiriyorsun? Hayatta neler seni keyiflendiriyor?

Sürekli müziğin içerisindeyim. Zamanımın çoğu üretmek ve çalışmakla geçiyor. Boş zamanlarımda ise sevdiklerimle beraber vakit geçirmeye çalışıyorum. Evdeyken mutlaka yemek yaparım. Hayatta en keyif aldığım şeylerden biri kamp yapmak. Fırsat buldukça Ege sahillerine kaçıp, kamp yapmayı tercih ediyorum. Onun haricinde haftada en az üç gün pilates ve yoga yapıyorum.

Pop müzikte erkeklerin aksine kadınlar ligi çok kalabalık ve herkes çok hırslı. Bu aşırı rekabetçi durum sana ne hissettiriyor?

Her işte rekabet vardır. Rekabet olan yerde her zaman daha iyi işler ortaya çıkar. Son dönemde müzik sektöründe büyük değişimler yaşandı. Özellikle dijitalleşmenin sonucunda değişen dengeler ve yeni sistem müzik ile kendini ifade etmek isteyen herkese imkan sağladı. Bu durumdan gayet memnunum.  Çeşitlilik ve farklılık her zaman güzeldir.

 

 

BU RÖPORTAJ VE ÇOK DAHA FAZLASI İÇİN GZONE DERGİ’NİN “NİSAN 2017 ” SAYISINI AŞAĞIDAKİ BAĞLANTILARA TIKLAYARAK ÜCRETSİZ OKUYABİLİRSİNİZ…