SİZ DE BU 2021 TAKVİMİNİ SATIN ALARAK PERFORMANS SANATÇILARINA KATKIDA BULUNUN

GZone'un Hit Stop ile hazırladığı ve 11 tane kuir performans sanatçısına yer verdiği 2021 Kraliçeler Takvimi'nin gelirinin yarısı takvimdeki sanatçılara bağışlanacak.

Covid-19 Pandemisi tüm dünyadaki sahne etkinliklerinin sekteye uğramasına ve hatta süresiz şekilde iptal edilmesine sebep oldu. Normal dönemde de kendilerine alan açan mekanları bulmakta zorluklar yaşayan kuir performans sanatçıları bu süreçte büyük sıkıntılar yaşadı ve yaşamaya devam ediyor.

GZone ve müzik platformlarının sevilen çalma listesi Hit Stop, tam da bu dönemde sahnelerde göremediğimiz 11 kuir performans sanatçısına katkıda bulunmak amacıyla GZone X Hit Stop Kraliçeler Takvimi’ni hazırladı. Gelirinin yarısının takvimdeki bu değerli isimlere bağışlanacağı takvim size 2021 boyunca gökkuşağının altında buluşmanın ve dayanışmanın ne kadar güzel olduğunu hatırlatacak. Aldığınız her takvim onlara gelir olarak dönecek.

Anıl Can’ın kreatif direktörlüğünde hazırlanan bu projede, Ahsen Gönülce, Baran Yüksel, Cake Mosque, Deniz Aşırı, Nuti Yerlitaş, Florence Konstantina Delight, Miss Putka, Miss Zencefil, Kika, Pepi IV, Roseyule gibi her kuşaktan performans sanatçıları ve drag queenler bir araya geliyor.

Arkalı önlü 13 sayfalık bu takvim şu anda %25 indirimle satışta. Hemen satın almak için tıklayın

https://track.adform.net/C/?bn=47497305 1x1 pixel counter :