SOYUNMA ODASINDA ÇEKİLEN +18 VİDEO FUTBOLCULARIN BAŞINI DERDE SOKTU

Brezilya 3. Lig’de yaşanan olay futbol dünyasında yankı buldu. Brezilya Serie C’de mücadele eden Gaucho takımında top koşturan 4 futbolcunun, soyunma odasında toplu mastürbasyon yaparak bunu videoya kaydettikleri gerekçesiyle kulüple ilişkileri kesildi. 

Gaucho kulübünden yapılan açıklamada, ses kayıtlarına ulaşılan 4 futbolcunun soyunma odasında maçtan önce toplu mastürbasyon yaptıkları tespit edilir edilmez sözleşmeleri feshedildi. İsimleri açıklanmayan bu 4 futbolcuya Brezilya basınından da tepki gelirken, Mayıs ayında 99. yıl dönümü kuruluşunu kutlayan Gaucho’nun kulüp tarihine bu olay “skandal” olarak geçti.

Gaucho kulübünden yapılan açıklamada ise, “Bu tamamiyle skandal. Neredeyse 100 yıllık bir kulübüz ve bu olayla anılmayı hak etmiyoruz. 4 futbolcuyu tespit eder etmez kulüple ilişkilerini kestik.” ifadelerine yer verildi.

Kulüp başkanı Gilmar Rosso, oyuncuların kontratlarının fesih edilmesinin eşcinsel olup olmamaları ile alakası olmadığını, kulübe ait soyunma odasında bu eylemin gerçekleşmesinin kabul edilemez olduğunun da altını çizdi.

Söz konusu videoya burayı tıklayarak ulaşabilirsiniz.

*Ana haber görseli temsilidir