SÖZDE EŞCİNSEL TERAPİ BAHANESİYLE ÇOCUKLARI TACİZ ETTİ

İsrail'de "eşcinsellikten kurtarma terapisi" yaptığını iddia eden bir kişi ona "tedavi"(!) için gelen genç erkek çocuklarını taciz ettiği için yargılanıyor.

Eşcinselliği hastalık gibi görerek tedavi ettiğini iddia eden şarlatanların maskesi bir bir düşüyor. İsrail’deki 45 yaşındaki sözde terapist Reuven Welcher’in ona tedaviye(!) gelen erkek çocuklarına uyguladığı tacizi tedavinin bir parçası olduğuna ikna ettiği ortaya çıktı.

Kudüs’teki bir mahkemede açılan dava sonucunda ortaya çıkan olay, Welcher’in 2007-2012 yılları arasında düzinelerce erkek çocuğunu taciz ettiğini ortaya çıkardı. Davayı açan kişi, tacize uğradığı süreçte çocuk yaşta olduğunu beyan etti.

İddialara göre Welcher, kliniğinde, otel odalarında ve müşterilerinin evlerinde çocuk yaştaki erkeklere sayısız kez sözlü ve fiziksel tacizde bulunmuş.

Welcher’in avukatı Welcher’in hapis cezası yerine “topluma hizmet” ile cezalandırılması gerektiğini belirtti ancak mahkeme, Welcher’in “toplum için zararlı” olup olmadığına henüz karar vermedi.

GZONE’un TÜM TARİHÇESİYLE EŞCİNSEL TERAPİ ŞARLATANLIĞI yazısını okumak için tıklayın.

TÜM TARİHÇESİYLE EŞCİNSEL TERAPİ ŞARLATANLIĞI