SPICE GIRLS BİR EKSİKLE YENİDEN SAHNELERE DÖNÜYOR

Pop müziğin 90'lı yıllardaki önemli temsilcilerinden olan, gey ikonlar Spice Girls grubunun Haziran 2019'da İngiltere'de gerçekleştireceği 6 stadyum konser serisiyle birlikte sahnelere geri döneceği açıklandı.

‘Kız grubu’ olarak da bilinen Spice Girls’ün Haziran 2019’da İngiltere gerçekleştireceği 6 konser serisi için yeniden bir araya geleceği duyuruldu.

Grup üyelerinden Melanie Brown, Melanie Chisholm ve Emma Bunton’ın Instagram üzerinde yaptığı paylaşımla açıkladığı konser duyurusu, sevenleri tarafından sevinçle karşılandı.

‘Breaking Spice News’ (Sıcak ‘baharatlı’gelişme) notuyla yapılan paylaşımda, tur kapsamında müzisyen Jess Glynne’nin de gruba eşlik edeceği aktarıldı.

Grubun konserlerinin şu anki programa göre Manchester, Coventry, Sunderland, Edinburg, Bristol ve Londra kentlerinde gerçekleşeceği belirtildi.

VİCTORİA BECKHAM KONSERLERDE YER ALMAYACAK

Öte yandan grubun yeniden birleşme fikrine sıcak bakmadığı bilinen eski Spice Girls üyesi Victoria Beckham’ın yoğunluğu sebebiyle bu yeniden birleşme projesinde yer almayacağı belirtildi.

Grubun yeniden bir araya gelmesi hayranları tarafından mutlulukla karşılanırken, sosyal medyada konu hakkında birçok yorum yapıldı.

Kaynak: Sputnik Türkiye