863269c786
STEFANO-GABBANA

STEFANO GABBANA’DAN LGBT BİREYLERİ ŞOKE EDEN AÇIKLAMA

Dünyaca ünlü moda markası Dolce & Gabbana’nın kurucularından Stefano Gabbana, Instagram üzerinden gelen yorumlara tepkisini sert koydu.

Queer Almanya’nın haberine göre, lüks moda markası Dolce & Gabbana’nın kurucularından Stefano Gabbana, kişisel Instagram sayfasından paylaştığı bir fotoğraf ile sert yorumların hedefi oldu. ABD başkanı Donal Trump’ın eşi Melania Trump’ın giydiği 3 bin dolarlık Dolce & Gabbana imzalı elbiseyi paylaşan Gabbana, Melania için “DGWoman” ve “güzel bayan” ifadelerini kullanmasının ardından bazı kullanıcılar modacıya aşağılayıcı ithamlarda bulundu.

 

 

Kullanıcılardan birinin “Güzel ya da çirkin, Eva Braun’u da giydirir miydiniz?” sorusuna “Eva Brown kim?” cevabını vererek Adolf Hitler’in uzun süreli hayat arkadaşı Eva Braun’dan bahsedildiğini anlamayan ünlü modacı, homofobik yaklaşımları ile dikkat çeken ABD başkanı Donald Trump’a paylaşımıyla bir nevi destek verdiği söylendi. Gabbana, aldığı olumsuz tepkilere karşılık “Bana lütfen eşcinsel demeyin. Ben bir erkeğim. Kimi sevdiğim ise benim özelim!!!” sözlerini paylaştı.

Haber: Serkan Gökçe

WhatsApp Image 2017-03-27 at 23.58.17

İlginizi Çekebilir

trump-giannopoulos-lgbt

EYALET BİRİNCİSİ ÖĞRETMENİN TRUMP’LA ÇEKİLDİĞİ LGBTİ GÖNDERMELİ FOTOĞRAFI TARTIŞMA YARATTI

ABD’de eyalet birincisi seçilen öğretmen Giannopulos’un ABD Başkanı Trump’la Beyaz Saray’da çektirdiği fotoğraf, sosyal medyada ...