aralik2016
STEFANO-GABBANA

STEFANO GABBANA’DAN LGBT BİREYLERİ ŞOKE EDEN AÇIKLAMA

Dünyaca ünlü moda markası Dolce & Gabbana’nın kurucularından Stefano Gabbana, Instagram üzerinden gelen yorumlara tepkisini sert koydu.

Queer Almanya’nın haberine göre, lüks moda markası Dolce & Gabbana’nın kurucularından Stefano Gabbana, kişisel Instagram sayfasından paylaştığı bir fotoğraf ile sert yorumların hedefi oldu. ABD başkanı Donal Trump’ın eşi Melania Trump’ın giydiği 3 bin dolarlık Dolce & Gabbana imzalı elbiseyi paylaşan Gabbana, Melania için “DGWoman” ve “güzel bayan” ifadelerini kullanmasının ardından bazı kullanıcılar modacıya aşağılayıcı ithamlarda bulundu.

 

 

Kullanıcılardan birinin “Güzel ya da çirkin, Eva Braun’u da giydirir miydiniz?” sorusuna “Eva Brown kim?” cevabını vererek Adolf Hitler’in uzun süreli hayat arkadaşı Eva Braun’dan bahsedildiğini anlamayan ünlü modacı, homofobik yaklaşımları ile dikkat çeken ABD başkanı Donald Trump’a paylaşımıyla bir nevi destek verdiği söylendi. Gabbana, aldığı olumsuz tepkilere karşılık “Bana lütfen eşcinsel demeyin. Ben bir erkeğim. Kimi sevdiğim ise benim özelim!!!” sözlerini paylaştı.

Haber: Serkan Gökçe

ekim2016

Bunlara Da Bakın

dunlop

İZLE: MUHAFAZAKARLARI AYAĞA KALDIRAN MODA KAMPANYASI

Avustralya’da Hristiyan lobisi, ülkenin önde gelen ayakkabı markası Dunlop’u toplum ahklakını bozmakla suçladı.  Ülkenin en büyük ...