863269c786
stranger-things2

STRANGER THINGS’İN İKİNCİ SEZON TARİHİ BELLİ OLDU

Stranger Things adlı yabancı dizinin takipçilerine müjdeli haber Netflix tarafından verildi. Dizinin yeni sezonunun başlangıç tarihi ile ilgili açıklamalarda bulunan Netflix, Cadılar Bayramı’ndan daha erken bir tarihi işaret etti. Yayınlanan posterde kesin tarihi paylaşan ünlü yapım şirketi, Stranger Things’in 2. sezonunun ne zaman başlayacağını duyurdu.

Netflix, gözde projesi Stranger Things’in 2. sezonunun başlangıç tarihini açıkladı. 31 Ekim’de ekrana dönmesi beklenen başarılı projenin yeni 27 Ekim’de ekranlarda olacağı duyuruldu. Yayınlanan poster ve tanıtım videosunun ardından dizinin takipçileri için geri sayım başlamış oldu. İlk sezonun son bölümünde “Eleven” adlı karakterin arkadaşlarını kurtarabilmek için yaptığı fedakarlık yok olmasına neden olmuştu. Eleven’ın geri dönüp dönmeyeceği ise bu sezonda ortaya çıkacak. Dizinin bilim kurgu projesi olmasına rağmen tüm dünyada büyük ilgi görmesi çocuk oyuncuların da genç yaşta büyük şöhrete kavuşmasına neden oldu.  Birçok TV programına çıkan oyuncular burada canlandırdıkları karakterlerle ilgili bilgiler paylaştı.

İlk sezonda yalnızca birkaç bölümde yer alan Will karakterinin gelecek sezonda dizinin ana karakterleri arasında yer alacağı ve bölümlerin onun üzerine kurulacağı tahmin ediliyor.

Ayrınca Bakın

bohemian-rhapsody

İZLE: FREDDIE MERCURY’NİN HAYATINI ANLATAN BOHEMIAN RHAPSODY’NİN FRAGMANI

Bryan Singer’ın yönetmen koltuğuna oturduğu yapım 1960’lı yılların sonunda Londra’da kurulan ve tüm zamanların en ...