SUMA BEACH SEVENLERİNE BÖYLE “ELVEDA” DEDİ

6 senedir, Kilyos'un en sevilen özgürlük alanlarından biri olarak kalbimizi çalan, gökkuşağının tüm renklerine açık bir işletme olan "Suma Beach" kapanışını duyurdu ancak "Suma"nın mekan olmasa da kavram olarak devam edeceğini açıkladı. 

Geçtiğimiz Ağustos ve Eylül ayında, Kilyos’taki diğer bazı mekanlarla beraber, 24.00’te sesin kesilmesi için Jandarma baskınına uğradığı bilinen, gökkuşağının tüm renklerine açık işletme Suma Beach, kapanışını Facebook’taki bu yazıyla duyurdu:

Her son, yeni başlangıçlar içindir.

Suma Beach ailesi olarak, 6 koca sezonu geride bırakmış olmanın içi buruk mutluluğunu, her sezon sonu olduğu gibi kaçınılmaz olarak hissediyoruz. Bu sefer biraz daha duygusalız. Geçirdiğimiz yazın unutulmaz anıları, dinlediğimiz muhteşem müzikler, ağırladığımız paha biçilmez sanatçılar, paylaştığımız kucaklar dolusu sevgi, hoşgörü ve yaşanan zorluklar sırasında esirgemediğiniz desteğinizin hafifliği, birer parçamız gibi artık.

Her birimizin hayatında unutulmaz bir yer edinmiş, ve aynı etkiyi umuyoruz dokunduğu tüm hayatlarda da göstermiş Suma Beach’e, tüm ekibimize, emeği geçen herkese, bizimle dans eden tüm dans aşıklarına ve yüreğimizin derinliklerine ulaşıp dans reseptörlerimizin sezon boyunca sınırlarını zorlayan tüm konuk sanatçılarımıza teşekkürler eşliğinde elveda diyoruz.

Bir mekan değil, bir kavram olarak ‘Suma’ çatısı altında eylemlerimiz devam edecek. Gözlerinizi, kulaklarınızı ve heyecan vibrasyonlarına duyarlı gönül tellerinizi açık tutunuz. Yakında güzel haberler vereceğiz.

Her son, yeni başlangıçlar içindir. Suma Beach ailesi olarak, 6 koca sezonu geride bırakmış olmanın içi buruk…

Suma Beach paylaştı: 15 Ekim 2018 Pazartesi