SURVIVOR YARIŞMACISINDAN GAF: RAKİBİNİN TRANSSEKSÜELLİĞİNİ AFİŞE ETTİ

Pek çok ülkede yayınlanan yarışmanın Amerika versiyonunda bir ilk yaşandı. Bir yarışmacı, başka bir yarışmacının transseksüel olduğunu afişe etti.

Survivor – Game Changers yarışmacısı Jeff Varner, ada konseyinde büyük bir açıklama yapacağını söyledi ve herkes o açıklamayı bekledi. Ada konseyi toplandığında Jeff Varner, adadaki bir diğer yarışmacı olan Zeke Smith’e dönerek ‘Neden transseksüel olduğunu açıklamadın’ diye sordu ve herkes dondu kaldı.

Bunun üzerine ‘Ben bunu asla inkar etmem ve utanç duymuyorum ama burada Survivor’daki Zeke olarak bilinmek istiyorum, yarışmadaki cinsel yönelimimle değil’ diyen yarışmacıya arkadaşları da destek çıktı. Hatta takım arkadaşları gözyaşları içinde Zeke’in haklı olduğunu söyleyerek desteklerini gösterdi.

JEFF VARNER

Adadaki yarışmacılar bu soruyla kişisel bir bilgiyi ifşa eden Jeff Varner’a ise tepki gösterdi. Aynı olumsuz tepki program izleyicileri tarafından da sosyal medyaya yansıtıldı. Bu gaftan sonra Jeff Varner programdan kovuldu ancak program 10 ay önce çekildiği için Varner gelecek bu tepkilere hazırlıklıydı. Kendisine Survivor dışında başka bir kariyer planı yaptı. Varner, şu anda emlak piyasasında iş yapmakta.

29 yaşındaki Zeke Smith Brooklyn’de yaşıyor. Survivor tarihinde bir ilk olan Zeke Smith’in instagram fotoğrafları da sosyal medyada sıklıkla paylaşılmaya başladı.

ZEKE SMITH

Kaynak: MedyaFaresi