SZIGET TALENT TURKEY İLE DEV İSİMLERLE AYNI FESTİVALDE YER ALIN

Sziget Talent Turkey yarışması ile Türkiye’den seçilecek bir grup 7-13 Ağustos 2019 tarihleri arasındaki Budapeşte Sziget Festivali’nde sahne alma şansına sahip olacak!

Sziget Türkiye ve IF Performance Hall işbirliği ile 3.sü gerçekleşecek olan Sziget Talent Turkey yarışması ile Türkiye’den seçilecek en yetenekli ve en iyi sahne performansına sahip olan grup 7-13 Ağustos 2019 tarihleri arasında gerçekleşecek olan Sziget Festivali’nde Türkiye’yi temsil etme ve sahne alma şansına sahip olacak!

Sziget Talent Turkey yarışmasına katılan gruplar dünyanın en büyük müzik festivallerinden biri olan Sziget Festivali’nde Foo Fighters, Ed Sheeran, Florence + The Machine, The National ve daha bir çok ünlü isimle birlikte aynı festivalde, Europe sahnesinde performans sergileme şansına sahip olacak.

İki aşamada gerçekleşecek olan seçim sürecinin ilk aşaması bugün başladı. Yarışmaya katılmak için müzisyenlerin canlı performans videosunu YouTube’a #SzigetTalentTurkey2019 – (isminiz ve parça ismi) başlıklı olarak yükleyip szigettalentturkey@gmail.com adresine göndermesi gerekmektedir. 19 Nisan tarihine kadar sürecek olan başvurular herkese açık olacak. Sziget Talent Turkey jürisi tarafından tüm başvurular değerlendirilip on isim seçilecek.

On finalist, 29 Nisan 2019 tarihinde IF Performance Hall Beşiktaş’da gerçekleşecek final gecesinde sahne alacak. On finalist arasından yapılacak jüri oylaması ve 1 jüri sayılacak halk oylaması sonucunda ise kazanan isim, 2019 Sziget Festivali’nde Türkiye’yi temsil edecek!

Detaylı bilgi ve başvuru için tıklayın

https://track.adform.net/C/?bn=47497305 1x1 pixel counter :