TOM DALEY VE DUSTIN LANCE BLACK ÇOCUK EVLAT EDİNMEYE HAZIRLANIYOR

Ünlü İngiliz Olimpik dalgıç Tom Daley ve nişanlısı, Oscar ödüllü film yazarı Dustin Lance Black, aile olmak için adım atmaya hazırlanıyor. 

Geçtiğimiz gün Sun dergisine röportaj veren, Rio Olimpiyatları’nda da yarışacak olan Tom Daley ve yazar sevgilisi, gelecek planlarını anlattılar.

”Vücudum el verdiği süre boyunca dalmaya devam edeceğim” diyerek emeklilik yaşı hakkında tüyo vermeyen Daley, ”Ancak emekliye ayrılacağım zaman yapmak istediklerimi çok iyi biliyorum. Kariyerlerimiz sebebiyle Dustin ile ilişkimizi bir türlü yerleşik hayata geçiremedik. Bu sebepten hep ertelediğimiz aile yaşantısına geçmek istiyoruz, çok geç olmadan bir çocuk evlat edinmek istiyoruz” dedi.

Daley’nin kendisine yaptığı evlilik teklifini anlatan Black, ”Tuvalette yatağa gitmek için iç çamaşırımla hazırlanıyordum, odaya geri girdiğimde karşımda Tom’u üzerinde yüzük olan bir iç çamaşırı ile gördüm. Ben odaya girdiğimde ayağa kalktı ve bana bu şekilde evlenme teklifinde bulundu. Tüm metni ezberlemişti” dedi.

Evlilik teklifi sırasında yaşadığı zorluğa değinen Tom Daley ise, ”Karşınızdaki insan bir yazar. O metni 20 kez değiştirdim, ve emin olmak için çoğu arkadaşıma okudum. Tanrım kendimi çok stres altında hissediyordum” dedi.

Eşcinsel çift, nişanlılık dönemlerinin çok uzadığını, yakın zamanda evleneceklerini söyledi.