TOPLUM GÖNÜLLERİ VAKFI’NDAN BULUT ÖNCÜ’NÜN ANISINA ÖZEL BURS FONU

Bulut Öncü’nün doğum günü şerefine, Toplum Gönüllüleri Vakfı, kendi ekiplerinde de yer alan, Şubat 2017’de kaybettiğimiz Bulut Öncü adını yaşatmak üzere hazırladığı burs fonunu hatırlayalım. 

Bugün (4 Ağustos 2018) 20 Şubat 2017’de kaybettiğimiz sevgili arkadaşımız Bulut Öncü’nün doğum günü. Bu özel gün şerefine ”Bulut Öncü Burs Fonu’’uyla alakalı TOG tarafından yapılan açıklamayı hatırlayalım:

Bulut, 2009 yılından bu yana TOG çatısı altında ve farklı zamanlarda, farklı sivil toplum kuruluşlarında aktif bir şekilde gönüllü faaliyetlere katıldı. Bulunduğu her ortamda katılımcılığı, demokrasi ve insan hakları kültürünü, gençlere olan inancını her zaman ön plana çıkardı. Toplumda dert edindiği tüm konularla ilgili farkındalık ve değişim yaratmak üzere mücadele etti.

TOG kurucuları, çalışanları, Bulut’un arkadaşları ve dostları olarak Bulut’u saygıyla, sevgiyle ve özlemle anıyoruz. Ailesinin de izni ve isteği ile oluşturduğumuz Bulut Öncü Burs Fonu’yla onun adını yaşatıyor ve üniversiteli gençlere destek oluyoruz.

Burs bağışını tek seferde yapmak isterseniz:

Garanti Bankası Bağlarbaşı Şubesi

HESAP ALICI ADI SOYADI : Toplum Gönüllüleri Vakfı

HESAP NO: 422 – 6295477

IBAN NO : TR10 0006 2000 4220 0006 2954 77

Transferi gerçekleştirirken açıklamaya “Bulut Öncü Burs Fonu” yazmanızı rica ediyoruz.

Burs bağışını Düzenli Ödeme Talimatı ile yapmak isterseniz:

Yukarıda belirtilen hesap için bankanıza talimat vermeniz yeterli olacaktır.

Burs bağışını kredi kartı ile düzenli olarak ödemek isterseniz:

www.tog.org.tr/bagisci-ol/ linkini tıklayınız.

“Kredi kartıyla hızlı bağış yap” bölümünde yer alan “Tog Bursları” kısmına geliniz.

Ödeme tutarını belirleyiniz.

“Aylık düzenli bağış yapmak istiyorum” seçeneğini işaretleyiniz.

Açılan iletişim bilgisi sayfasına isminizi, soyadınızı ve e-posta adresinizi; ardından açılan diğer sayfaya ise telefon ve adres bilgilerinizi yazınız.

Kredi kartı bilgilerinizi belirtilen alana eklediğinizde işleminiz gerçekleşmiş olacak.

Bu talimatı bir seferlik vermeniz yeterli. Sistemimizde işlemi gördükten sonra “Bulut Öncü Burs Fonu” bağışçıları arasına isminizi ekleyip kısa süre içerisinde sizinle iletişime geçip, burs fonu ve talimatının devamı konusunda bilgi vereceğiz.

Desteğiniz için teşekkür ederiz!