TRANS GENÇ JAZZ JENNINGS REKLAM YILDIZI OLDU

Trans genç ve aktivist Jazz Jennings ”Clean & Clear” markasının yeni yüzlerinden biri oldu. Markanın ”İşte Gerçek Ben” sloganıyla hazırladığı yeni kampanyasında birçok gencin hikayesini anlatarak doğal güzelliğe teşvik ediyor.

14 yaşındaki Jazz Jennings, trans gençler ve aileleriyle ilgili yazdığı kitapla 2014 yılında ”TIME” dergisinin en başarılı gençler listesine girmiş ilk trans genç olma ünvanını taşıyor. Reklam kampanyası için çekilen videoda Jazz cinsel yönelimini kabul ediş sürecinde yaşadığı ve aştığı sıkıntılardan bahsederek, gerçek kendisinden bahsediyor.

Huffington Post’a verdiği röportajında ”İşte Gerçek Ben kampanyasının bir parçası olmaktan onur duyuyorum, umarım anlattığım deneyimlerim yaşıtlarıma ilham olur ve onları aydınlatır.” dedi. Ayrıca yaşıtlarına tavsiyeler veren Jazz ”Gerçekten kim olduğunu kabul etmek konusunda cesur olmak gerekiyor, kimin ne düşündüğünü önemseyerek kendinizden asla taviz vermeyin. Gerçekten size değer veren insanlar siz ne olursanız olun yanınızda olanlardır” dedi.

https://www.youtube.com/watch?v=vyNZXQ136oI&t=18

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here