TRANS OYUNCU ECRİN BOLKAR, NETFLIX’İN YENİ LGBTİ+ DİZİSİNİ SESLENDİRİYOR

7 Haziran'da Netflix izleyicisi ile buluşacak olan Tales of the City dizisindeki Anna Madrigal'in gençliğini trans kadın oyuncu/seslendirme sanatçısı Ecrin Bolkar seslendirecek.

Armistead Maupin’in 1970’lerde San Francisco’da yaşayan genç bir kadına odaklanan romanları “Tales of the City” Netflix imzasıyla yeniden ekrana taşınıyor. Dizi tarihinde ilk kez Anna Madrigal karakterine, bir trans oyuncu Jen Richards hayat verecek. A Fantastic Woman’daki performansıyla ses getiren Daniela Vega ise Anna’nın en yakın arkadaşı Ysela rolünde karşımıza çıkacak.

7 Haziran’da Netflix izleyicisi ile buluşacak olan Tales of the City dizisindeki Anna Madrigal’in gençliğini trans kadın oyuncu/seslendirme sanatçısı Ecrin Bolkar seslendirecek.

Ecrin Bolkar, daha önce yine bir Netflix dizisi olan, Ryan Murphy’in yazdığı “Pose” dizisinde de Mj Rodriguez karakterinin türkçe seslendirmesini üstlenmişti. Aynı dizide, trans kadın oyuncu Seyhan Arman da Elektra karakterini seslendirmişti.

Tales of the City, kariyeri için evi terk ettiği günden beri ailesinden kopuk yaşayan Mary Ann’in hikayesini işleyecek. 20 yılın ardından eve geri dönmeye karar veren Mary, kızı ve eski kocasını görmek için San Francisco’ya geri döner. Sancılı bir orta yaş krizinin eşiğinde olan Mary Ann, kısa süre içerisinde Anna Madrigal’ın ve mahalle sakinlerinin cazibesine kapılır.

Kaynak: Pembe Hayat