863269c786
trans cocuk

TRANSSEKSÜEL ÇOCUĞUNUZA DESTEK OLUN

9 yaşındaki Milla Brown, okulda akranlarının taciz ve zorbalıklarıyla karşı karşıya kalıyordu. Zorbalığın karşısında çocuğunun oldukça mutsuz olduğunu gören anne Renee Fablish, oğlunu mutlu etmek adına oldukça ilginç bir Yöntem keşfetti.

Oğlunun doğumundan şimdiki haline kadar Fotoğraflar ile slayt yapan anne, çocuğunun 2 yaşında iken ben “kız-oğlanım” demesinden ve bir kız çocuğu Olmayı reddetmesinden beri trans olduğunu bildiğini ve bu kabullenmeyi daha geniş kitlelere yaymak Amacıyla slayt-video’yu hazırladığını belirtti.

Videonun en ilgi çekici kısmı 5:50 de Milla: “ben bir sonraki adımı atmaya karar verdim, artık Olduğum gibi tanınmak istiyorum” dedi. Video 3 hafta içinde 5.5 milyon kez tıklandı.

Anne Fablish yaptığının trans çocukları olan ebeveynlere de cesaret ve ilham vereceğini belirtti. En son olarak da bizim Hayatımızda sadece “kızım” zamiri “oğlum” ile yer değiştirdi dedi.

WhatsApp Image 2017-03-27 at 23.58.17

İlginizi Çekebilir

lgbt-onur-haftasi

İSTANBUL LGBT ONUR YÜRÜYÜŞÜNDE 44 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

25. İstanbul LGBTİ+ Onur Haftası Komitesi, yazılı açıklama yaparak yürüyüş gerçekleştireceklerini duyurdu. Yürüyüş yapmak isteyenlere ...