TÜRK DAN BLIZERIAN “TAHA ÖZER”DEN ÖZGÜVEN PATLAMASI

Hürriyet’ten Hakan Gence, “Türk Dan Blizerian” olarak bilinen Taha Özer’le görüştü. Ünlü bir ayakkabı markasının veliahtı olan Taha Özer’in bolca kadın, lüks araba, içki ve gece hayatı dolu Instagram paylaşımları meşhur.

İşte bu röportajdan Özer’in yaptığı özgüven dolu başlıklar:

Ne okudunuz?
– Yeditepe Üniversitesi’nde İngilizce işletme. Sonra Boston, New York’ta İngilizce ve İtalyanca eğitimi. Ardından İstanbul. Bir single çıkardım. O şarkıda Sezen Aksu ile çalıştım.

E buraya kadar gayet iyi… Hangi noktada devreler yandı? Yani sosyal medyada çıplak pozlar, yataklarda tangalı kızlar, paralar, silahlar, helikopterler…
– Hep kendimi iyi hissettiğim şeyleri yapmayı sevdim. Bu da içimde var. Yaşadıklarımı paylaştıkça çok fazla insan takip etmeye başladı. Sadece takip de değil, tanışmak istiyorlar. Çünkü bizimle birlikte onlar da ön planda oluyorlar.

  • Kabul, deli bir tarafım var. Ama DJ’lik yapıyorum. Verdiğim partiler yıkılıyor. Güzel kızlar, yakışıklı erkekler, herkes oraya geliyor. Tanınıyorum. Para da kazanıyorum.

Mesela yatakta kızlarla beraber paraların üzerinde yattığınız kareler… Böyle paraların üzerinde sevişirken durup fotoğraf arası mı veriyorsunuz?
– O kareyi çektiğimizde arkadaşlarım yanımdaydı. Güzel zaman geçirdik. Bir fotoğraf çekmek istedik ve aklımıza paraları kullanmak geldi. Yani paraların üzerinde sevişmiyoruz.

Kimdir bu kızlar?
– Arkadaşlarım.

Çevrenizde erkekler de var. Onlar da sizin gibi lüks yaşayan tipler mi?
– Hayır. Benle takılmaları için adam olmaları yeterli.

Mesela hesabı kim öder?
– Gittiğimiz yerde hesap masadaki erkek sayısına bölünür. Ödemeyen bir daha gelemez. Ama kızlar asla hesap ödemez.

Şimdiye kadar kaç kadınla birlikte olmuşsunuzdur?
– Gerçekten mi soruyorsun?

Niye şaşırdınız?

– Birkaç ay önce Milano uçağında saydım. Baktım uçak iniyor, ben hâlâ sayıyorum. 400’de kaldım…

Demek ki bir tek benim aklıma gelmiyormuş. Sizce bu doyumsuzluk mu?

– Yuvadayken bile kızları severdim. Hep yanlarına giderdim. Taa o dönemde başladı.

Röportajın tamamı BURADA