TÜRKİYE’NİN EN FİT 7. ERKEĞİ DÜNYA YOLUNDA

Gençler kategorisinde Türkiye’nin En Atletik Vücuduna Sahip 7. Erkeği Seçilen Ahmet Koç,Ülkemizi Avrupa Şampiyonasında temsil etmek için hazırlıklara başladı.
Nisan ayında yapılacak olan Avrupa Şampiyonası elemeleri öncesi ,çeşitli siteler,dergilerde ve bir çok insan tarafından Ekim Ayının En Fit Erkeği Adayı  Ahmet Koç oldu.Bu adaylıklardan sonra kendini daha hırsla geliştirmeye devam eden Ahmet Koç,iddialı olduğunu dile getirerek;’’ Elemeleri geçtikten sonra Avrupa Şampiyonasında Türkiye’yi temsil etmek benim için büyük gurur olacak ve tek hedefim bu gururu ödülle taçlandırıp,bayrağımızı gururla dalgalandırmak’’ açıklamasında bulundu.
Ahmet Koç: ‘’ Bir aylık beslenme ihtiyacıma harcadığım parayı duyan herkes şoke olsa da benim hedefim bu. Aynanın karşısına geçtiğinde kendini rahat hissetmek çok önemli. Bende bunu düzenli beslenerek ve spor yaparak sağlıyorum. Aynı zamanda fitness eğitmenliği ve yaşam koçluğu yapıyorum.Öğrencilerim bu hırsımı takdir ediyor ve birçok öğrencim spora bakış açıklarını değiştirip daha azimle çalışıyorlar’’sözleriyle kendini dünyanın en hırslı adamı olarak ifade ediyor.
İŞTE AHMET KOÇ’UN KASLI VÜCUDU: