ÜNLÜ ESPOR OYUNCUSU MUSTAFA KEMAL GÖKSELOĞLU EŞCİNSEL OLARAK AÇILDI

Türkiye’nin en ünlü Espor* (Elektronik Spor) oyuncu ve yorumcularından biri olan Mustafa Kemal Gökseloğlu, dün Twitter hesabından yaptığı paylaşımla eşcinsel olarak açıldı. Gökseloğlu’nun bu açılımının “trolleme” amaçlı olduğuna dair şüpheler de var. 

Twitter’da @DumbledogeLoL adını kullanan ünlü Espor oyuncusu Mustafa Kemal Gökseloğlu, dün “I am Gay” isimli bir tweet attı. Attığı tweet kısa sürede binlerce beğeni ve yüzlerce yorum alan Gökseloğlu, konuyla ilgili başka bir açıklama yapmadı.

Muhtemel bir trolleme hareketi olabilmesi de mümkün olan bu tweetin doğruluğu ise aşağıdaki paylaşımla doğrulanıyor gibi. Gökseloğlu, @DumbledogeLoL  hesabından bundan 3 ay önce “Bugunun maçı askima karşı 😀 Kaçırmayın” yazarak başka bir erkekle fotoğrafını paylaşmıştı.

Mustafa Kemal Gökseloğlu’nu bu örnek davranışı için tebrik ediyoruz.

*ESPOR NEDİR?

Espor online oyunlar üzerine kurulu bir spor dalıdır. Elektronik spor, dünyanın dört bir yanından kişilerin internet aracılığıyla buluşup oyun oynayabileceği ya da belli zamanlarda düzenlenen uluslararası büyük elektronik spor organizasyonları aracılığıyla dünyanın farklı yerlerinden gelen insanların buluşup, oyun oynayabilecekleri bir spor olarak tanımlanabilir. Diğer spor müsabakalarındaki gibi espor müsabakalarında da kişiler veya takımlar karşı karşıya getirilir ve çeşitli yeteneklerinin konuşacağı, oyunu izlemesi ve yapması keyifli bir ortam oluşturulur. Diğer sporlardaki gibi hem fiziksel hem de zihinsel çaba ve beceri gerektirir.