ÜNLÜ MAHKUM İNGİLTERE’DEN SINIR DIŞI EDİLDİ

Sabıka fotoğrafı sosyal medyada paylaşıldıktan sonra “en ünlü mahkum” haline gelen ve modellik yapmaya başlayan ABD’li Jeremy Meeks moda çekimleri için gittiği Londra’da, havaalanında sekiz saat bekletildikten sonra ülkesine geri gönderildi.

“Yakışıklı mahkum” olarak ünlenen ABD’li Jeremy Meeks, Man About Town dergisinin moda çekimi için gittiği İngiltere’de sekiz saat içinde sınır dışı edildi. 33 yaşındaki eski mahkum-yeni model Meeks, Londra’ya indikten sonra sınır koruma görevlileri tarafından gözaltına alındı.

Meeks’in eşi Melissa Meeks ve menajeri Jim Jordon’un ülkeye sorunsuz bir şekilde girmesine rağmen, Meeks’in ABD’ye geri gönderildiği öğrenildi. Menajeri Jordon, Meeks’in bütün gerekli evraklarının sahip olduğunu ve ülkeden gönderilmesi için geçerli bir neden bulunmadığını söyledi.

 

 

Jordon, “Gözaltına alınmadı ama onu sınırdışı ettiler. O, çok üzgün. Uçağa polis eşliğinde bindi” açıklamasını yaptı.2014 yılında, ABD’de yasa dışı olarak silah bulundurmaktan 27 ay hapis cezasına çarptırılan Jeremy Meeks, sabıka fotoğrafının Stockton Polis Departmanı’nın Facebook hesabında paylaşılmasının ardından yakışıklılığıyla dikkat çekmiş ve bir fenomen haline gelmişti.

Mart 2016’da tahliye edildikten sonra modellik kariyerine başlayan Meeks, artık bir ünlü gibi ve lüks bir hayat yaşıyor.