ÜNLÜLER ARASINDA OLDUKÇA POPÜLER, PEKİ NEDİR BU ISIRIK MASAJI?

Rihanna, Gwen Stefani, Kanye West, Oasis, Eminem ve Keith Richards gibi ünlüler ‘ısırık masajı’nın müdavimleri arasında.

Ünlülerin masaj terapisti olarak ünlenen Dorothy Stein, ‘ısırma masajı’ olarak bilinen sıra dışı masaj tekniğiyle konuşuluyor. 48 yaşındaki masaj uzmanı, gelen müşterilerinin sırt ve popo bölgelerini ısırarak masaj yapıyor. Bu masaj türünü ilk kez müzisyen Frank Zappa üzerinde deneyen Stein, bugüne kadar Kanye West, Rihanna, Gwen Stefani, Eminem, Oasis, Keith Richards ve bu yılın başında hayatını kaybeden David Bowie’ye ısırık masajını uyguladı.

YETENEĞİNİ BEŞ YAŞINDA KEŞFETTİ

Terapatik ısırık yeteneğini ilk olarak hippi annesi sayesinde beş yaşındayken keşfettiğini söyleyen Stein, ilk ısırık masajını “Annem kalçalarına güçlü bir masaj yapmamı istemişti, ellerimle başaramayınca ‘ısır’ dedi” şeklinde anlattı.

MASAJ KARŞILIĞI ÜCRETSİZ KONSER

“Sonra bunu tüm hayatım boyunca yaptım” diyen Stein, 30 yıldır ‘ısırık masajı’nı uyguluyor. 15 yaşındayken rock grubu Def Leppard’a bu tekniği uygulayan Stein, adının ünlü isimler arasında yayılmasıyla ünlülerin masörü haline geldi. Masajı konserlere ücretsiz girme karşılığı yapan Stein, bugüne dek üç binden fazla konseri ücretsiz izledi.

Şimdi masaj seansını 150 dolar karşılığında yapan Stein, ‘ısırık masajı’ için fazladan bir ücret talep etmiyor.

Kaynak: NTV