ÜNSÜZ AMA GÜZEL: DENİZ EROL ATMACA

Türkiye’nin en büyük eşcinsel kültür ve yaşam dergisi  GZone,  2016’yı, Merve Özbey, İsmail Acar, Jake Graf, Şahin Action, Kemal Ördek özel röportajları, ünsüz ama güzel erkeği Deniz Erol Atmaca, Amsterdam Rehberi, Zuizm, Kayak Stili, Eşcinsel Evlilik, Pornografi özel dosyalarıyla karşılıyor……

GZone dergide her ay, daha önce adını duymadığınız bir yakışıklıya yer veriyoruz. Bu ayın yakışıklısı Deniz Erol Atmaca’nın fotoğraflarını yetenekli fotoğrafçı Gökhan Yerebakmaz çekti. Bankerhan Hotel’de yapılan çekimin moda direktörlüğünü Kerem Can Dum yaptı. Deniz Eda Göze’nin makyajda yer aldığı çekimin röportajı ise Yağızcan Akbulut’a ait.


Bu çekimin seksi fotoğraflarıyla Deniz Erol Atmaca’yı daha yakından tanımak isterseniz Ocak 2016 sayımıza göz atabilirsiniz.

 ÇOK DAHA FAZLASI İÇİN GZONE DERGİ’NİN “OCAK 2016” SAYISINI

AŞAĞIDAKİ BAĞLANTILARDAN ÜCRETSİZ OKUYABİLİRSİNİZ…

(Ocak 2016 sayımız, Google Play ve IOS App Store Uygulamalarımız bakımda olduğundan, üstten “Click To Read”e ya da alttaki kapak görselimize tıklanarak, ISSUU üzerinden her türlü mobil cihazdan kolayca okunabilir)

gzone dergi ocak 2016 kapak

gzone indir ikon

google

apstore(Ocak 2016 sayımız, Google Play ve IOS App Store Uygulamalarımız bakımda olduğundan, üstten “Read Now” a ya da dergi kapak görselimize tıklanarak, ISSUU üzerinden her türlü mobil cihazdan kolayca okunabilir)