UYKU STİLİNE GÖRE SEKS ARZUSU

Erkeklerin uyuma şekillerinin kişiliğini ele verdiğini biliyor muydunuz? Dr. Samuel Dunkell, ‘Uyuma Pozisyonları: Vücudun Gece Dili’ ismini verdiği kitabında erkek kişiliklerinin ve seks arzularının uyurken aldığı pozisyonları etkilediğini söylüyor.

Yüzüstü yatan erkek kontrolü elinden bırakmaktan hoşlanmıyor. Eğer erkek arkadaşınız bu şekilde uyuyorsa, uyuyor olsa bile kontrol etmeyi bırakmak istemiyor. Yatağın büyük kısmını kapladığı için bulunduğu yeri her zaman kontrol etmek istiyor. Bu erkekler gelenekçi bir yapıya sahip, sekste değişikliklerden hoşlanmayabilir.

Sırtüstü yapan erkek kendine güvenini gösterir. Bu yatış pozisyonu vücudun hassas noktalarını ortaya çıkartıyor. Bu da erkek arkadaşınızın kendine ne kadar güvendiğini gösteriyor.

Eğer erkek arkadaşınız kollarını başının arkasına koyuyorsa bu kibirli bir kişiliği gösteriyor olabilir. Bu erkekler enerjik ve yoğun bir seksi tercih ediyor. Misyoner tarzı pozisyonlar favorileri.

Yan yatan erkek arkadaşınız ise rahat olduğunu ve uzlaşması kolay olduğunu söylüyor. Yan yatarken bacaklarını cenin pozisyonuna getiren erkek ise ne kadar duygusal olduğunu söylemeye çalışıyor. Bu erkekler ön sevişmeyi seviyorlar.