YAKIŞIKLI ŞARKICI SİNAN GÜLERYÜZ’DEN DOKSANLAR HAVASI ESTİREN COVER: DELİ YAR

Yakışıklı şarkıcı Sinan Güleryüz ‘ün ilk profesyonel çalışması olan “Deli Yar ” adlı cover şarkısı heyecan yarattı. 

Daha önceleri medyada müzik çalışmaları ve hayvanlar yararına verdiği konserler ile tanınan Milli Sporcu Sinan Güleryüz sözü ve müziği Bora Öztoprak’a ait olan ” Deli Yar ” isimli şarkısı ile dinleyici karşısına çıktı.

Sinan Güleryüz ‘ün klip çekiminde ödüllü oyuncu ve evlenmekte olduğu nişanlısı Özge Özder ‘in yanı sıra Begüm Birgören, Burak Aslan, Alara Bozbey, Mert Yavuzcan gibi bir çok ünlü oyuncularda yer aldı.

Son yıllardaki müzik çalışmalarına Sezen Aksu’ya ait olan stüdyo Lonca’da devam eden Sinan Güleryüz ‘ün ilk şarkısı ” Deli Yar ” bir Bora Öztoprak şarkısı. Yeniden coverlanan şarkının aranjörü ise Eser Taşkıran.

90 larin  müziğini yeniden yaşatmayı amaçladığını söyleyen Sinan Güleryüz, uzun zaman hazırlandığı şarkısına çok güvendiğini ve kısa süre sonra Özge Özder ile yapacağı evliliğine de kariyerinede bu şarkının uğur getireceğini inandığını söyledi.

Birçok ünlü ismin yer aldığı ve ödüllü yönetmen Deniz Bilol ‘un klibini çektiği “Deli Yar” tam bir festival havasında olup, hareketli doksanlar tarzıyla şimdiden yaza imzasını atacak gibi duruyor.

İşte bu şarkının videosu: