863269c786
mc-donalds

YANAKTAN ÖPÜŞEN LEZBİYEN ÇİFT MC DONALD’S RESTORANINI TERK ETMEYE ZORLANDI

İngiltere’nin Farnworth, Bolton, Greater Manchester bölgesindeki bir Mc Donald’s’ta yanaktan öpüşen çift, başka bir müşteri tarafından restoranı terk etmeye zorlandı. 

Restoran müşterilerinden 16 yaşındaki Kristeen Ferenczi’ye bir senedir beraber olduğu 17 yaşındaki kız arkadaşını öpmesinin “uygunsuz” olduğu söylendi. Manchester Evening News’a konuşan Kristeen olayı şöyle anlattı: Kız arkadaşım ve ben yemeklerimizi yiyorduk. Yemek sırasında onu yanağından öptüm. Bizleri uzaktam gözleyen bir kadın, bu öpücük sonrasında yanımıza gelerek bu öpücüğün uygunsuz olduğunu söyledi ve orayı terk etmemizi ima etti. Kadına “Homofobik misin? Mc Donalds’ta bu öpücükten çok daha kötüsünü görmüşsündür bence” dedim. Kadın hakaretlerine devam etti ve dışarı çıkmamız için bizi zorladı. 

Yönetime konuyu anlattığımızda bu konunun tekrarında o kadınla konuşacaklarını söylediler ve başka bir şey yapmadılar. Bir daha oraya geri dönmeyeceğiz”

 

WhatsApp Image 2017-03-27 at 23.58.17

İlginizi Çekebilir

Cecenistan

43 EŞCİNSEL ERKEK ÇEÇENİSTAN’DAN SÜRGÜN EDİLDİ

Rusya Federasyonu’na bağlı Çeçenistan Cumhuriyeti’nde eşcinsel haklarına yönelik ihlaller yine gündemde. İnsan hakları örgütleri,  kötü ...