YAŞAM: SEKS İŞÇİLİĞİNİN BİLİNMEYEN TARİHİ!

Türkiye’nin eşcinsel kültür ve yaşam dergisi  GZone, Mart 2016 sayısında İZZET ÇAPA ve ESMA ER’i “Cinsiyetsiz Tuvalet”e soktu. #CinsiyetsizTuvalet, Boğaziçi Üniversitesi LGBTİ Çalışmaları Kulübü’nün girişimleri sonucunda geçtiğimiz ay hizmete açılmıştı.

Bu kadar da değil!

Dünyanın en eski mesleği olarak bilinen fahişelik; aslında tabii ki de dünyanın en eski mesleği değildi. Hatta Dünya İşler Birliği’nin National Geographic ve Historical Channel’la birlikte yaptığı bir araştırmaya göre, en eski meslek moda tasarımcılığı olarak kabul ediliyor. Peki seks işçiliği ne zaman hayatlarımıza giriyor? Sorunun cevabı yaşam yazarımız YEŞER SARIYILDIZ’IN hazırladığı bu özel dosyada…

DOSYANIN TAMAMI İÇİN GZONE DERGİ’NİN “MART 2016” SAYISINI AŞAĞIDAKİ BAĞLANTILARDAN ÜCRETSİZ OKUYABİLİRSİNİZ…

(Mart 2016 sayımız, Google Play ve IOS App Store Uygulamalarımız bakımda olduğundan, üstten “Click To Read”e ya da alttaki kapak görselimize tıklanarak, ISSUU üzerinden her türlü mobil cihazdan kolayca okunabilir)

kapak


gzone indir ikon

google

apstore
(Mart 2016 sayımız, Google Play ve IOS App Store Uygulamalarımız bakımda olduğundan, üstten “Read Now” a ya da dergi kapak görselimize tıklanarak, ISSUU üzerinden her türlü mobil cihazdan kolayca okunabilir)