YENİ SEYAHAT SOSYAL AĞI ”LIFEPINNER” YAYIN HAYATINA BAŞLADI

Dünya değişiyor. İnsanlar artık lüks şeylere çok para harcayarak, tüm maaşını ayakkabıya yatırarak ve birbirine hava atarak mutlu olmuyor. Bu döngüden çıkıp yeni yerler keşfetmek, kendi rotasını belirlemek istiyor. Dünya gezdikçe genişliyor, gördükçe insanların bakışı değişiyor.
Dünyanın yüzde kaçını gördüğünüzü biliyor musunuz? Kaç farklı şehre gittiğinizi? Ya da kaç başkentte bulunduğunuzu? Peki ya evden fazla kaç kilometre uzaklaştığınızı?
LifePinner, yeni nesil bir mobil seyahat uygulaması olarak, hem haritanızda gittiğiniz şehirleri pin’leme şansı veriyor hem de kişisel seyahat infografiğinizi oluşturmanızı sağlıyor. Sign Up kısmında cinsiyet seçiminde LGBT’ye yer vermesi de cabası. Merkezi Amsterdam/Hollanda olan bu uygulamanın, şimdiden Instagram hesabında 15 bine yakın takipçisi bulunuyor.
Seyahat etmeyi sevenler ve gezginler için bağımlılık yaratmaya başlayan uygulamada, aynı zamanda Bucket List’inizi ve kişisel şehir rehberlerinizi de oluşturabiliyorsunuz. Bucket List’inize ve rate’lerinize göre, yakında birtakım sürprizlerle de karşılaşacağınız söyleniyor.
Şimdilik sadece App Store’da yer alan LifePinner’ın, birkaç ay içinde Android’ler için de hazır olması bekleniyor.