YILDIZ TİLBE’NİN İNTİHAR ETTİĞİ İDDİA EDİLDİ

Ünlü sanatçının dün akşam saatlerinde evinde hap içmek suretiyle yaşamına son vermek istediği öğrenildi.

İntihar olayı, bazı yakınlarının Tilbe’nin platonik aşkı fotoğrafçı Ali Eşitmez’i arayıp suçlamasıyla ortaya çıktı.   Eşitmez’in olaydan haberdar olmadığı ve intihar olayı üzerine büyük bir şok yaşayarak çevresindekilere, “Yıldız’ın böyle bir şey yapmasından korkuyordum. Kendi adıma da Vatan Şaşmaz gibi olmaktan korkuyorum” dediği öğrenildi.

Fotoğrafçı Ali Eşitmez’in Tilbe ile geçmişte yaşadığı ilişki yüzünden eşinden boşandığı biliniyor.

 

 

HAKKINDA ÇIKAN HABERLER SOSYAL MEDYA HESABINDAN YALANLANDI

Sanatçının sosyal medya hesabından ardı ardına açıklamalar geldi. Kendisi hakkında çıkan haberleri yalanladı. Öte yandan sanatçının menajeri Haluk Şentürk, intiharı yalanladı. Ardından da Tilbe’nin sosyal medya hesabından intihar olayının yaşanmadığına yönelik bir açıklama yapıldı.

O AŞK YÜZÜNDEN KANSER OLMUŞTU

Yıldız Tilbe, ‘Ama Evlisin’ şarkısını Ali Eşitmez’e yazmıştı…

Geçmişte “2002’de evli bir erkeğe âşıktım” açıklamasını yapan şarkıcının platonik aşkının, o zamanlar evli olan ünlülerin fotoğrafçısı Ali Eşitmez olduğu öğrenilmişti.

Tilbe, bir röportajında bu aşk yüzünden kanser olduğunu da açıklamıştı.

Ünlü müzisyen verdiği röportajda o dönem Eşitmez’e olan aşkını şu sözlerle anlatmıştı: “Âşık oldum, adam evli çıktı, benim değildi. Çok üzüldüm. Ölüyordum. Şaka değil! Onu düşündüğüm zaman içimde bir şey vardı büyüyordu, hissediyordum. Bir gittim hasta çıktım, iyi mi? Hastaneye yattım, düşünmemeye çalıştım, attım o içimdeki kötü şeyi elimden geldiğince. Sonra adamı unuttum, rahatladım Allah’ıma bin şükür. Âşık oldum mu, çok derin yaşıyorum aşkı. Yine öyle sevebilirim. Ama kimseyi öyle sevmek istemiyorum.”

https://track.adform.net/C/?bn=47497305 1x1 pixel counter :