YÜREK HOPLATAN YAKIŞIKLI: JON KORTAJARENA

Ünlü erkek model Jon Kortajarena’nın hayatı Buğra Levent’in kaleminden, en özel fotoğraflarla G ZONE’un Ekim sayısında.

“Evvel zaman içinde “Umutsuz bir romantiğim. Beş gün içinde yaşamınızı değiştirebilecek büyük bir aşka inanıyorum. Belki bu sadece genç oluşumdandır,” açıklamasını yapan seksi model Jon Kortajarena, hala aşık olmaya bu kadar meyilli mi, bilinmez; ancak tek bildiğim hayli gönülçelen bir görünümü olduğu! Şimdi onu daha iyi tanımanın zamanı.

Köpeğiyle oynayan; astronot, kasiyer, boyacı ve itfaiyeci gibi meslek gruplarını icra etmek isteyen renkli bir çocukken seksi bir genç adama dönüşen Jon Kortajarena, halen aile bağlarına çok önem veriyor. Öyle ki, her Pazar ailesiyle yemek yediklerini belirtiyor. Hatta, kendisinin bu mükemmel saç kesiminin annesinin eseri olduğu belirtiliyor. Annesine düşkün bir erkek olması hayli hoş bir detay, değil mi?

Seks sembolü olarak lanse edilmekten hoşlanan ve öpüşmeye bayıldığını belirten Jon, Barcelona’da keşfediliyor ve o günden bugüne başarı ivmesini hiç düşürmeden çalışıyor. Bugüne dek, Versace,Guess, H&M, Etro, Just Cavalli, Trussardi, Giorgio Armani, David Yurman ve Bally’nin yüzü olarak arz-ı endam eden Jon, çalışkan bir model anlayacağınız. Chanel, Salvatore Ferregamo, Dolce&Gabbana, Armani ve Versace podyumlarının tozunu attırması da kendisinin çalışkanlığını kanıtlayan en güçlü örneklerden biri.  Ayrıca 324.000’i geçen Instagram, 121.000’i geçen Twitter takipçilerinden dolayı Models.com’un Social Listesi’nin 9. sırasında yer alan yakışıklımız tam bir gönülçelen!”

Bu yazının devamı G ZONE Dergi EKİM SAYISINDA… Okumak için TIKLAYIN

https://track.adform.net/C/?bn=47497305 1x1 pixel counter :

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here