ZİYNET SALİ İNGİLİZCE ŞARKILARI İÇİN MARIAH CAREY’NİN VOKAL KOÇUYLA ANLAŞTI

Hafta sonu Kıbrıs’ta sahne alan Ziynet Sali, Londra’ya gideceğini söyleyerek, “Mariah Carey’nin vokal koçuyla anlaştım. İki tane şarkı aldım. Yaza yetiştirmeye çalışacağım” dedi.

Ziynet Sali, önceki akşam Kıbrıs ‘ta sahne aldı. Transparan bir elbise giyen 41 yaşındaki şarkıcı, yaklaşık iki saat sahnede kaldı. Yoğun ilgiden dolayı ek masaların konulduğu gecede, Londra’ya gideceğini açıklayan şarkıcı, şöyle konuştu:

“11 Şubat’ta Bostancı Gösteri Merkezi’ndeki konserimden sonra Londra’ya gideceğim. Mariah Carey’nin vokal koçuyla anlaştım. İki tane şarkı aldım. Hem Türkçe hem de İngilizce söyleyeceğim. Yaza yetiştirmeye çalışacağım.”

Şarkıcı, muhabirlerin Demet Akalın’ın, “Gülşen gibi ben de hamile kalsam pop müzik sektörü çöker” sözlerini hatırlatması üzerine, “Delidir, doludur ama Demet’in kalbini severim. Her sene 2-3 tane hit yapıyor” diye konuştu. Akalın’ın çok zeki ve çalışkan olduğunu da sözlerine ekleyen Sali, “Bunları Demet’in gazabından korktuğum için söylemiyorum. Gülşen, Funda Arar hepimiz birer baharatız” dedi.